Ak og ve

Beklager stilheden herinde. Desværre ser det ikke ud til at året 2012 er med min lille familie, for vi har været syge på skift lige siden nytåret. Den ene har afløst den anden og vi kører nu på tredje runde sygdom – pyyyha.

På plus-siden har jeg endnu en giveaway i ærmet til jer :) Jeg er ret begejstret over den, for den indeholder to yderst lækre hudplejeprodukter – kig HER hvis du vil have et lille hint ;)

Jeg vil varmt anbefale jer at følge med på facebook siden, hvis i vil have mulighed for at vinde de to skønheder.

Hav det dejligt alle sammen.

Skriv en kommentar

Om EvaK

Uddannet kosmetolog med mere end 15 års erfaring i skønhedsbranchen – i både behandlinger og som træner samt skribent. Min mission er, at hjælpe dig til en sundere hud gennem gode rutiner og mere viden om ingredienser og produkter. Vil du have flere tips og tricks, sneak peeks på kommende indlæg, samt eksklusive giveaways, så tilmeld dig mit Beautybrev her.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/cabgfx.com/evak/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399